AKTİVİTE & EĞLENCE

Mutluluk için aktivite rahatlık için servis hizmetleri!

Dolu dolu bir tatil için çeşitli su aktivitelerini asla es geçme! Magic Sun Hotel’in eşsiz denizi ve plajında özel şirketler tarafından sağlanılan su sporları heyecan dolu bir tatil geçirmek isteyenleri bekliyor. Şezlong, havlu, şemsiye ve minderini ücretsiz olarak kap ve adrenalin dolu su sporlarına hemen başla!

Daha fazla servis ve hizmet
Harika su sporları ve aktivitelerinin yanı sıra, ücretsiz olarak sunulan masa tenisi, dart, fitness center, hamam ve sauna gibi hizmetlerle tatilinizi harika bir şekilde geçirebilirsiniz.

Fit kalmak isteyenler için aerobik saatleri
Sağlıklı kalmak ve fit yaşamak için kaçırılmayacak aerobik saatleri! Plajda sağlanılan hizmete tüm Magic Sun Hotel misafirleri ücretsiz olarak dahil olabilir ve uzman jimnastik hoca eşliğinde güne enerjik bir başlangıç yapabilir.

Çocuklar için de bir eğlence
Ebeveynler eğlenirken akılları asla çocuklarında kalmayacak! Özel animasyon ve eğlence ekibi tarafından 06-12 yaş arası çocuklar için değişik eğlence ve aktiviteler düzenleniyor. Magic Sun Hotel’de herkese göre bir eğlence var.

Diğer servis hizmetleri
Magic Sun Hotel tarafından sağlanılan ücretli servislerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Rent a car, telefon, sağlık, kuaför, alışveriş merkezi, internet cafe, çamaşır yıkama, ütüleme ve 10.00-22.00 saatleri dışındaki tüm hizmetlerden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

PLAJ
Plajımızda hizmetler otelimiz tarafından karşılanmakta olup; su sporları hizmetleri ücretli olarak özel şirketler tarafından verilir. Plajda şezlong, şemsiye , havlu ve minder ücretsizdir. Plajı kum ve ince taşlardan oluşmuştur.

ÜCRETSIZ YAZ AKTİVİTELERİ , SERVİSLER , HİZMETLER
 Masa Tenisi, Dart,

 Fitness Center, Hamam, Sauna,

 Sahilde ve havuz kenarinda şezlong, minder ve şemsiyeler,

 06-12 yaş çocuklar için gün içerisinde çesitli aktiviteler

 Aerobik ve Jimnastik Saatleri,

 Soft Animasyon (Ayrıca Gündüz aktiviteler )

ÜCRETLİ SERVİS VE AKTİVİTELER
 10:00 ile 22:00 saatleri arasında kalan zaman dışında tüm servis ve hizmetler,

 Oda servisi, plaj havlusu

 Telefon, Fax, Çamaşır Yıkama ve Ütüleme Servisi, Minibar,

 Bilardo,

 Internet Cafe,

 Doktor ve Medikal Sağlık Hizmetleri

 Kuaför

 Alışveriş Merkezi

 Sahilde su sporları hizmetleri ( özel şirketler tarafından )

 Rent a Car

  • Mini Club
  • Animasyon
  • Su Sporları *
  • Masa Tenisi
  • Bilardo *