Magic Sun Hotel

Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Denize sadece 100 metre!

Harika bir tatilin olmazsa olmazı güneş, kumsal ve deniz! Magic Sun Hotel, konumu itibariyle denize sadece 100, plaja ise 300 metre uzaklıkta yer alıyor. Çam ve portakal ağaçları arasından geçilerek varılan deniz ve plaj, Türkiye’nin en temiz yüzülecek yerleri listesinde bulunuyor.

Tarihin etrafında döndüğü otel!

Magic Sun Hotel, konumu itibariyle tarihi ve antik yerlere oldukça yakındır. Tatilini sadece deniz, plaj ve çeşitli aktiviteler yaparak geçirmek istemeyenler için tarihi gezi turlarına katılmak farklı bir alternatif olabilir. Bu açıdan otel; Olimpos antik kentine 37, Phaselis kentine 27 km uzaklıktadır.

Huzurlu ve güvenli bir ortam!

Sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz tatilin her anı huzur ve güven içerisinde! Magic Sun Hotel, misafirlerinin kusursuz bir tatil geçirebilmeleri için gereken güvenlik önlemlerinin a’dan z’ye alındığı tam donanımlı bir oteldir. Sağlık, güvenlik, cankurtaran ve tüm personeliyle beraber huzurlu bir tatil için eşsiz bir ortam sunuyor.

Magic Sun
OTELİMİZ

Unutulmaz bir tatil için rüya gibi bir hotel! Magic Sun Hotel, Türkiye’nin en iyi tatil yöresi Kemer Beldibi’nde misafirlerini ağırlıyor. Doğa, deniz, plaj, çeşitli aktiviteler, tarihi mekanlara düzenlenen geziler ve daha fazla imkanlarla mükemmel bir yaz tatili için Magic Sun Hotel’e hayatınızda yer açın.

Otelimizi Keşfedin
before

ODALARIMIZ