SPA & WELLNESS

 

Spa Wellness ile tazelenin!

Spa ile suyun yüzyıllardır gelen rahatlatıcı etkisini yaşayın! Hamam, sauna ve masaj ile tüm yılın biriken stresini ve negatif enerjisini yaşam enerjinize dönüştürün. Magic Sun Hotel, misafirlerine sunduğu spa hizmetleriyle harika bir yenilenme programı uygulama imkanı sunuyor.

Fitness center ile güne her zaman enerjik başla
Sabah sporuyla güne daha sağlıklı ve enerjik başlayın! Spora önem verenler için harika bir fitness center Magic Sun Hotel’de! Her türlü spor malzemesinin yer aldığı salonda harika bir fitness zamanı geçirmeniz için her imkan mevcut. Biraz müzik, biraz hareket, enerjik yaşam.

Geleneksel hamam deneyimi
Yüzyıllardır yaşayan bir geleneği modern bir zamanda da yaşayın! Ferah ve nezih hamam atmosferi içerisinde kendinizi mükemmel hissetmeye hazırlanın. Birkaç kese, sıcak ve buharla yenilenin.

Sauna ve masaj keyfini asla es geçmeyin
Terleyerek vücudu toksinlerden arındırmanın en iyi yolu sauna, Magic Sun Hotel ile tatilinizin her anında yanınızda! Ayrıca, sağlıklı bir yaşamın sırrı masajla kendinizi iyi hissetmeye hazırlanın. Uzakdoğu masaj türleriyle kötü enerjinizden kurtulun ve tatil zamanınızı daha iyi geçirmek için her an yenilenin.